Modlitwa w intencji Misji

Panie Jezu Chryste, Ty pragniesz zbawienia każdego człowieka. Polecamy Ci Misje Święte w naszej parafii. Niech będzie to czas łaski i błogosławieństwa, pojednania i odnowy, miłosierdzia i nadziei.
Boże Ojcze, spraw, abyśmy otworzyli się na Twoje słowo. Wszystkim daj łaskę odnowy wiary i pokój sumienia. Rodzinom dar pojednania i miłości. Młodzieży chrześcijański, entuzjazm i radość służby Bogu, ojczyźnie i bliźnim. Poślij nas do każdego, kto potrzebuje Twojego miłosierdzia, by powstać z grzechu do nowego życia.
Duchu Święty, bądź światłem i natchnieniem dla ojców misjonarzy, którzy do nas przybędą. Napełnij swoimi darami serca wszystkich parafian, aby przez Misje Święte narodzili się do życia w łasce Bożej i umocnili w wierze.
Święci Janie i Pawle patronowie naszej parafii - módlcie się za nami.