| WAŻNE INFORMACJE | ZARZĄDZENIA ARCYBISKUPA KATOWICKIEGO Z DN. 18 CZERWCA 2020 R.

Wał Ruda – Zabawa - Łańcut - Kalwaria Pacławska – Komańcza – Dukla

Pielgrzymka z powodu trwającej pandemii zostaje przeniesiona na rok 2021 – w zależności od bieżącej sytuacji.

1 dzień - godz. 5.30 –  wyjazd z miejsca zbiórki.

WAŁ – RUDA – dom rodzinny Bł. Karoliny Kózkówny, ZABAWA – Sanktuarium Bł. Karoliny Kózkówny, ŁAŃCUT – zwiedzanie zamku i stajni. Obiadokolacja i nocleg w Sanoku. Po kolacji wieczorne spacer ulicami miasta.

2 dzień – śniadanie.

KALWARIA PACŁAWSKA – kościół Znalezienia Krzyża Św., Sanktuarium MB Kalwaryjskiej. Przejazd nad JEZIORO SOLIŃSKIE – rejs statkiem i krótki wypoczynek. KOMAŃCZA – klasztor Sióstr Nazaretanek – miejsce internowania Kard. Stefana Wyszyńskiego(tutaj Prymas Tysiąclecia napisał tekst Jasnogórskich Ślubów Narodu Polskiego). Obiadokolacja i nocleg w Sanoku.

3 dzień - śniadanie

SANOK – krótkie zwiedzanie miasta. Zamek królewski Kazimierza Wielkiego, kościół Franciszkanów, rynek z ratuszem, figura wojaka Szwejka. DUKLA – miejsce związane ze Św. Janem z Dukli (kościół i klasztor OO. Bernardynów z trumną Świętego, Krzyż Pojednania – upamiętniający wizytę Papieża Jana Pawła II i figura Św. Jana z Dukli).

Cena 580 PLN obejmuje:

- przejazdy autokarem (DVD, WC, napoje za zł, klimatyzacja)
- 2  noclegi (pokoje 2,3-osobowe z łazienkami)
- 2 śniadania - 2 obiadokolacje
- opiekę pilota

- ubezpieczenie NNW

Na bilety wstępu, miejscowych przewodników, parkingi należy przeznaczyć kwotę ok. 75 pln. (program jest ramowy i kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie,  kwota 75,-  pln. jest integralną częścią ceny  i nie podlega rozliczeniu)