| Pielgrzymka szlakiem Św. Jakuba - Zapraszamy! | ZARZĄDZENIA I KOMUNIKATY ARCYBISKUPA KATOWICKIEGO | WAŻNE INFORMACJE

EMIR travel     Emir Kasprzycki                   www.emirtravel.pl

PARAFIA ŚW. JANA I PAWŁA W MAKOSZOWACH

PIELGRZYMKA SZLAKIEM

Św. JAKUBA

Sośnicowice - Racibórz - Nysa

24.08.2021 (wtorek)

Wyjazd w godzinach porannych. Przejazd do SOŚNICOWIC. Krótka wizyta w kościele św. Jakuba który leży na szlaku Śląsko-Morawskiej Drogi świętego.

Przejazd do RACIBORZA. Nawiedzimy XIV wieczny, podominikański kościół św. Jakuba znajdujący się na rynku starego miasta. Następnie zobaczymy Zamek Książąt Raciborskich (z zewnątrz) wraz z piękną kaplicą św. Tomasza Kantuaryjskiego.

Przejazd do NYSY. Nawiedzenie Bazyliki św. Jakuba i św. Agnieszki wraz z dzwonnicą. Następnie zwiedzanie rynku, fontanny trytona, miejskiej studni i Bastionu św. Jadwigi. W godzinach wieczornych powrót na miejsce zbiórki

Cena: 100,- pln (przy 40 osobach płatnych + obiad)

Cena zawiera:

- przejazd autokarem

- opiekę pilota

- ubezpieczenie NNW

- obiad

- opłaty, parkingi itp

Zapisy w zakrystii lub kancelarii.

(Zaliczka 50 zł)