| ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE 2020/21 | ZARZĄDZENIA ARCYBISKUPA KATOWICKIEGO Z DN. 24 PAŹDZIERNIKA 2020 R. | WAŻNE INFORMACJE

Drodzy Parafianie!

W związku z wprowadzeniem nowych zasad bezpieczeństwa oraz zmianą limitu wiernych uczestniczących w kulcie religijnym z zachowaniem zasady wskazanej przez władzę państwową – 1 osoba na 15 m2. w naszym kościele we Mszy św.
może uczestniczyć maksymalnie 22 osoby

W kościołach obowiązuje zachowanie dystansu społecznego i obowiązek zakrywania ust i nosa.
Zaleca się przyjmowanie Komunii św. na rękę. Osoby które jednak chcą przyjąć Komunię św. do ust prosimy by przystępowały do Komunii św. jako ostatnie.

W obecnej sytuacji jest utrzymana ogólna dyspensa od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy św.

Proboszcz