| WAŻNE INFORMACJE | ZARZĄDZENIA ARCYBISKUPA KATOWICKIEGO Z DN. 18 CZERWCA 2020 R.

Drodzy Parafianie!

W związku z wprowadzeniem nowych zasad bezpieczeństwa oraz zmianą limitu wiernych uczestniczących w kulcie religijnym z zachowaniem zasady wskazanej przez władzę państwową w strefie czerwonej – 1 osoba na 7 m2. w naszym kościele we Mszy św.
może uczestniczyć maksymalnie 48 osoby

W kościołach obowiązuje zachowanie dystansu społecznego i obowiązek zakrywania ust i nosa.
Zaleca się przyjmowanie Komunii św. na rękę. Osoby które jednak chcą przyjąć Komunię św. do ust prosimy by przystępowały do Komunii św. jako ostatnie.

W obecnej sytuacji jest utrzymana dyspensa dla osób w podeszłym wieku, osób z objawami infekcji oraz tych, którzy czują obawę przed zarażeniem.

Proboszcz